Školní družina

Školní družina je určena pro žáky 1. - 5. ročníku naší ZŠ. V letošním školním roce ji navštěvuje 22 žáků. ŠD není pokračováním školního vyučování, ale slouží dětem jako místo k odpočinku a regeneraci sil. Paní vychovatelka Martina Tomanová se zájmem zajišťuje, aby pobyt dětí ve školní družině byl pro ně příjemně stráveným časem, při kterém získají nové vědomosti a zkušenosti. Vzdělávací nabídka je dětem blízká a odpovídá jejich potřebám.

V letošním školním roce nás čeká dlouhá cesta. A to nejen tak ledajaká! Vydáváme se totiž na cestu mezi světadíly. Cíl máme veliký - všemožnými dopravními prostředky procestovat jednotlivé světadíly, chvíli se na nich pozdržet a poznat jejich zajímavá místa, kulturu a tradice. A hlavně zažít legraci.  Parťáka na cestě nám bude dělat Družináček Cestovatel, který také bude vyhlašovat nejlepšího cestovatele měsíce.

Než ale vyrazíme, je potřeba se na cestu pořádně připravit. Vyrobit musíme cestovní průkaz, pas, foťák, zabalit si krosny a sestavit pravidla a plán cesty.

Tak nám držte palce, ať vše stihneme a dozvíme se tu spoustu nového a zajímavého. Máme na to jen 10 měsíců.