Začátek školního roku

07.10.2018 21:47

Září volá děti nejen do školy, ale i do školní družiny. Letos naše děti čeká velká cesta mezi světadíly. Začali jsme se na ni tedy řádně připravovat. Pro prvňáčky a druháčky je také opět připraveno literární pondělí.

Na úvod školního roku jsme si vyrobili odznak s naším cestovatelským parťákem, Družináčkem Cestovatelem. Ten nás bude provázet celým rokem. Nezapomněl ani přivítat prvňáčky a seznámit je s prostředím školní družiny. Společně s námi také sestavoval pravidla, která budeme muset po celou cestu dodržovat. Stihli jsme si už vyrobit i cestovatelský průkaz, do kterého si budeme moci kreslit nebo zapisovat nové poznatky a zážitky z cest. Paní vychovatelka  do průkazu bude zapisovat každému z nás naše úspěchy, ale i pokuty za porušování pravidel (věříme, že žádné nebudou). Tento průkaz si musíme poctivě vést, abychom se mohli stát cestovatelem měsíce. Paní vychovatelka si všímá, jak pracujeme, jak si deníček opatrujeme, a na závěr měsíce vyhlásí, kdo byl nejlepší cestovatelem. Vyrobený máme i foťák na cesty. Už jsme si stihli vyfotit první snímky.

Na nové zážitky a informace se všichni moc těšíme. Tak nezapomeňte sledovat naši cestu.

Za všechny cestovatele p. vychovatelka Martina Tomanová