Výroba draků a turnaj v pantomimě

08.10.2017 12:25

Na drakiádu se těšili všichni žáci. Abychom si čekání zkrátili a zpříjemnili,povídali jsme si o drakiádách z minulých let, četli básničky o drakovi a týden před akcí vyráběli i papírové draky. Výrobky si děti vystavily na nástěnku.

V půlce září na děti čekal také turnaj v pantomimě. Tématy byla česká přísloví a české pohádky. Všechny skupiny s nadšením předváděly vylosovaná témata. Dobře jsme se bavili a hodně se u grimas nasmáli. Některé žáky pantomima nadchla natolik, že si poté sami vymýšleli vlastní témata (povolání, zvířata, nálady) a ve hře pokračovali i další den.

Další soutěží bylo riskuj. Čtyři týmy si vybíraly z témat dopravní značky, svátky, zvířecí rodiny, počítač, pohádky a přírodopis. Na všechny čekala drobná sladká odměna a vítězná skupina dostala další den ve škole zasloužené zlaťáčky.

FOTOskolakrahulci.rajce.idnes.cz/Vyroba_draku_a_turnaj_v_pantomime/