Vánoční besídka 2013

05.01.2014 09:56

Vánoční besídka 15. 12. 2013

Za okny tiše se vločky snáší, ponocný po domech světla zháší,

pomalu odchází temnou nocí, krásně je na zemi o Vánocích.

V dálce stromeček září, úsměvy dětských tváří.

Vánoce jsou jen chvílí pouhou, nocí dlouhou, Ježíšek přijede k nám.

Třetí adventní neděli jsme se sešli v našem KD Krahulčí na vánoční besídce s názvem „Sněhobílé Vánoce aneb S čerty (ne) jsou žerty“, abychom společně prožili pohodový adventní čas.  Slova úvodní písničky nás provázela po celé vystoupení a spojila ho v jeden celek. Jako první vystoupily ty nejmenší s pásmem „S ČERTY (ne) jsou ŽERTY“. Poté je vystřídaly děti ze staršího oddělení s pásmem „SNĚHULÁCI“ a vystoupení zakončili žáci naší ZŠ pásmem „VÁNOCE ach VÁNOCE“. V příjemné předvánoční atmosféře bylo znát, že Vánoce jsou již blízko a děti se moc těší. A to je dobře, vždyť Vánoce jsou svátky radosti a pohody v našich rodinách. Všichni přítomní měli možnost prohlédnout si na naší výstavě výrobky dětí.

Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům za jejich přízeň a podporu, které si velice ceníme.

Přejeme všem Šťastný nový rok 2014.

zaměstnanci ZŠ a MŠ Krahulčí

Naši sponzoři:

·         Krahulík – MASOZÁVOD Krahulčí a.s.

·         ZO NOS PPP – Krahulík

·         rodina Fišerova, Krahulčí

·         SATES ČECHY s.r.o. Telč

·         rodina Řezáčova, Krahulčí

·         AUTOPRAVNA  Telč - Jiří Zamazal

·         Antonín Svoboda,  Krahulčí - ZEMNÍ PRÁCE

·         rodina Smejkalova, Krahulčí

·         PIZZERIE Telč

·         CENTROPEN Dačice a.s.

·         KOVOVÝROBA Telč – Miloš Šimek

·         Levné Nové knihy Dačice