Posezení s rodiči u stromečku

05.01.2014 10:16

Vánoční posezení s rodiči „U Sluníček“

Stalo se již tradicí, že se každoročně v tuto dobu scházíme s rodiči a dětmi na vánočním posezení. V úterý 17. prosince odpoledne jsme v naší třídě přivítali maminky a tatínky, abychom si přiblížili vánoční atmosféru a na chvíli si odpočinuli od předvánočního shonu. Na úvod předvedly děti pásmo „S čerty nejsou žerty“. Potom si rodiče s dětmi společně hráli s novými hračkami a na památku na dnešní odpoledne si každá rodina vyrobila látkového sněhuláka. Během celého odpoledne jsme ochutnávali vánoční cukroví, které maminky napekly.

Do nového roku Vám všem přejeme hodně zdravíčka, pohody a těšíme se na další společné zážitky a spolupráci s Vámi.

Ivana Vašíčková a Zuzana Nosková

uč. „U Sluníček“