Oslavy Dne Země

01.06.2014 11:42

Oslavy Dne Země

V pátek 9.5. jsme přijali pozvání na oslavy Dne Země, tentokrát od Základní školy v Urbanově. V prostorách školní zahrady pro nás byly připraveny rozmanité úkoly s ekologickými tématy. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých a užitečných informací. Nutno říci, že na dokonalé přípravě celé akce se podíleli samotní žáci školy. Jako návštěvě se nám dostalo i bohatého pohoštění. Na oplátku jsme místní žáky pozvali k nám do Krahulčí. Čeká nás souboj málotřídních škol ve vybíjené. Jak celé utkání dopadne, se jistě na našich stránkách dozvíte. Tak nám držte palce!

Mgr. Naďa Vokřínková

foto: skolakrahulci.rajce.idnes.cz/ZS_-_Oslavy_Dne_Zeme