Mikuláš U Sluníček

22.12.2013 15:48

Mikulášská nadílka „U Sluníček“

Opět po roce nás navštívil Mikuláš se svojí družinou. My jsme se ale na jejich příchod pořádně připravili. Všichni jsme se převlekli za čerty a čekali v pekle, které jsme si v naší třídě vytvořili. Čas jsme si zkrátili písničkami o čertech, které jsme se naučili. Příchod čertů přesto některé děti pořádně vyděsil. Našli se však i tací, i když měl čert pravé kopyto, potřásly si s ním rukou. Mikuláš s andělem rozdali dětem dárky, zadarmo to však nebylo: každý musel něco zazpívat či zarecitovat. Potom jsme si všichni společně zatancovali, rozloučili se a Mikuláš se svou družinou pokračoval v cestě za našimi staršími kamarády „U Kytiček“. Ještě jedno překvapení nás čekalo: Elinka rozdala všem malým čertíkům perníčky, které doma s maminkou napekla.

My všichni z mladšího oddělení

foto: skolakrahulci.rajce.idnes.cz/MS_-_Mikulas_U_Slunicek