Dýňování a lampionový průvod zakončený ohňostrojem

27.10.2018 23:05

Dýňování ve školce, Halloween ve škole a společný lampionový průvod obcí, další ze společných akcí našich škol. V letošním roce jsme oslavu Halloweenu spojili už na samotném začátku. Rodiče s dětmi jsme přivítali v kulturním domě, kde proběhlo již tradiční vyřezávání dýní. Pod rukama rodičů a jejich malých pomocníků vznikaly dýně mnoha tváří. A tyto nádherné kousky teď zdobí okolí kulturního domu. Děti, které již měly hotovou dýní, si mohly ještě vytvořit halloweenského ducha.

Potom už zbývalo jen zapálit svíčku v dýni, zahřát se punčem, připravit lampion a mohli jsme vyrazit na lampionový průvod obcí. Průvod byl zakončen nádherným ohňostrojem. Po skončení průvodu se děti z MŠ vydaly s rodiči domů. Žáci ze ZŠ si spěchali připravit své pelíšky do školy, kde na ně čekala Halloweenská noc.

Martina Tomanová