Dramaťáček hraje dětem

26.03.2015 08:32

V Dramaťáčku nacvičujeme dvě velká vystoupení za rok. Jako první jsme si letos připravili pohádku Kouzla králů. Pohádkový příběh jsme si upravili, podle našich možností a vzniklo tak krátké vystoupení, které jsme mohli zahrát na úvod Dětského karnevalu v Krahulčí a podruhé jsme si jej vyzkoušeli před našimi kamarády ze školky a ze školy.

Naučit se texty, taneční choreografii, pamatovat si kdy jsem na řadě, komu předat mikrofon, není nic jednoduchého a občas ani nic moc zábavného, ale po téhle dřině nastává okamžik, který je pro nás velkým zážitkem. Oblečeme se do krásných kostýmů a stáváme se opravdovými herci a potlesk je ta nejhezčí odměna pro nás všechny.

Doufáme, že se naše představení líbilo a už nyní pro Vás nacvičujeme další vystoupení, které bychom rádi zahráli na Dětském dni v Krahulčí.

Mgr. Jana Brtníková