Divadlo Fábula

05.01.2014 09:53

Návštěva z Pohádkové říše skřítka Fábuly

Fábula z Pohádkové říše poslal do naší mateřské školy dvě pohádkové bytosti, které výchovnou formou seznámili děti z MŠ a žáky ze ZŠ s pohádkou na téma: EKOLOGIE. V poutavém příběhu vystupovala hodná královna s šaškem a zlá čarodějnice, která chtěla celý svět zaházet odpadky. Jak už to ale v pohádkách bývá, nakonec dobro zvítězilo nad zlem a vše dobře dopadlo. Děti byly vtaženy do děje pohádky a pomohly královně zachránit království a vyčistit celý svět od odpadků. Všichni jsme se výborně bavili. Na závěr celého představení si děti procvičily, jak a kam třídíme odpady, abychom nedopadli jako v té pohádce.

Ivana Vašíčková

foto: skolakrahulci.rajce.idnes.cz/Divadlo_Fabula