Den matek 2014

05.06.2014 21:44

Besídka ke Dni matek

Druhá květnová neděle patří všem matkám a oslavám mateřství. V tento den dávají děti svým matkám dárky. Naše děti poděkovaly maminkám svými vystoupeními. Děti z mateřské školy vše vyjádřily pohybem a zavedly nás do ZOO, kde si společně zacvičily se zvířátky. Školáci si připravili hudební pásmo „Když jsem já šel do Lidušky“. Nechybělo ani vystoupení Krahuláčku a lidovými písněmi zpestřila program i dvojice muzikantů z Dačicka. Třešničkou na pomyslném dortu těchto oslav bylo překvapení našeho dramatického kroužku. Ten zapojil obětavé tatínky, kteří svými výkony vykouzlili úsměv na všech tvářích. Následovalo posezení u kávy s drobným občerstvením. Věříme, že si v pestrém letošním programu přišel každý na své.

Mgr. Naďa Vokřínková

foto: skolakrahulci.rajce.idnes.cz/Den_matek_2014