Den dětí 2013 - "Ten dělá to a ten zas tohle"

24.06.2013 19:24

Dětský den

Ten dělá to a ten zas tohle“

Vyzkoušet si mnoho různých profesí v jeden den na jednom místě umožnily dětem letošní oslavy Dne dětí, které se konaly v sobotu 8. června v areálu mateřské školy. Postavit komín z cihel, zasadit květinu, zatlouct hřebík, upéct preclíky, opravit auto, přišít knoflík - to jsou jen některé z činností, které jsme si pro děti z naší ZŠ a MŠ připravili. Za jejich splnění čekal na každého kopeček výborné zmrzliny, kterou nám věnoval majitel cukrárny JADRAN v Telči pan Saliji. Vyvrcholením celého odpoledne bylo překvapení, které nám nachystali dobrovolní hasiči z Telče. Pěnou z jejich hasičského vozu zaplnili školní zahradu, což byl pro děti nevšední zážitek, který si náležitě užívaly.

Poděkování patří Masozávodu Krahulík, obci Krahulčí, hasičům, panu Saliji a rodičům, kteří nám pomohli jak materiálně, tak s organizací celého odpoledne.

učitelky ZŠ a MŠ Krahulčí

foto z našeho báječného dne: skolakrahulci.rajce.idnes.cz/Den_deti_-_Ten_dela_to_a_ten_zas_tohle/