Besídka den matek 2016

15.05.2016 20:25

Našim nejmilejším maminkám uspořádala základní škola i mateřská škola besídku k jejich svátku. Konala se v kulturním domě 15. 5. 2016 s názvem Kolotoč zábavy. Hned na začátku je přivítal náš soubor Krahuláček se svým pásmem. Na to se už řadili ti nejmenší, kteří ukázali všem v sále cirkusové představení s padákem. Děti ze staršího předvedli taneční cirkusové vystoupení se sportovním zaměřením. Po nich v cirkusovém šapitó vystoupili žáci ze základní školy s akrobatickými sestavami, s železným mužem, s kouzelníkem, s klauny, s magickou ženou, s pejskem, který uměl počítat a s oživlými kartami. Jako překvapení nejen pro maminky byla zveršovaná scéna z pravěku v podání zaměstnanců školy i školky.

Jana Prokopová