Běh pro Izabelku

18.10.2017 11:46

Mnoho lidí na Vysočině upoutal v nedávné době příběh Izabelky a její rodiny. Osud této malé holčičky se nás hluboce dotknul, a proto jsme se rozhodli, že v pátek 29. 9. 2017 uspořádáme charitativní běh právě pro ni.

Společně s námi se rozhodly běžet i děti ze staršího oddělení naší mateřské školy. Na start se postavilo téměř 40 běžců, kteří zdolali rovných 240 koleček (přibližně 96 kilometrů). Většina školáků uběhla 10 koleček, ti nejvytrvalejší dokonce 15!

Podařilo se nám vybrat úctyhodnou částku: 17.012 Kč. Peníze byly zaslány na transparentní účet.

Všem dětem děkujeme za neuvěřitelné sportovní výkony.
Sponzorům dětí děkujeme za projevenou účast a solidaritu.

Naďa Vokřínková